Tip-c çok fonksiyonlu çift USB voltmetre test cihazı güvenlik monitörü DC dijital voltmetre akım gerilim metre cihazı koruyun.

Availability: In stock

US $7.48

Tip-c çok fonksiyonlu çift USB voltmetre test cihazı güvenlik monitörü DC dijital voltmetre akım gerilim metre cihazı koruyun

Product Discription

Tip-c İşlevli çift USB voltmetre Tester güvenlik monitör DC dijital voltmetre akım gerilim metre cihazı korumak için Özellikler: Şarj verilerinin gerçek zamanlı izlenmesi, cihaz tam şarj olduğunda USB monitörü otomatik olarak kesilir, şarj ederken kontrol edilebilir ve daha güvenli hale getirir, cihazınızı etkili bir şekilde korur.
USB bağlantı noktasının ve ekipmanının çıkış voltajının çalışma akımını kolayca ölçebilir.
Küçük boyutlu, güç yok ve diğer yardımcı ekipman, tak ve çalıştır da USB şarj aleti çıkış voltajı ve akımı tespit etmek fabrikalar, laboratuvar ve kullanıcılar için standart olarak uygundur.
Bu USB cihazı voltaj, akım, kapasite, güç, yük direnci, şarj süresi ve diğer verileri izleyebilir.
Her iki USB tarafının özel tasarımı, USB test cihazını diğer cihazlarla taktığınızda kolaylaştırır.
Bu taşınabilir USB test cihazının taşınması kolaydır ve basit işleminiz için simetrik ve geri dönüşümlü konektör ile birlikte çantanıza veya cebinize koymanızı sağlar. Bu USB dijital çok metre, cep telefonunuzun şarjını, güç bankanızın gerçek kapasitesini ve gerçek zamanlı şarj verilerini tespit etmek için özel olarak tasarlanmıştır.
Hafıza fonksiyonu, güç kapalıyken bile çalışma süresini ve gücü görüntülemeye yardımcı olur.
Her bir USB metre test cihazı, değerli cihazlarınızı etkili bir şekilde korumak için tamamen şarj edildiğinde otomatik olarak kesme işlevine sahiptir.
  Şartname: Malzeme: kauçuk, cam
Model: MA2-1042B
Renk: siyah, beyaz
Boyutu: 53*26*15mm
Zaman aralığı: 0 - 99 saat
Voltaj: 4V - 30 V
Akım: 0A - 5.1 A
Güç: 0W - 155W
Kapasite aralığı: 0 - 999999mAH
Iç sıcaklık: 0 - 18 derece   Paket içeriği: 1 x USB voltmetre test cihazı   Notlar:
Farklı monitörler arasındaki fark nedeniyle, resim öğenin gerçek rengini yansıtmayabilir. Stilin resimlerde gösterildiği gibi aynı olduğunu garanti ediyoruz.
Manuel ölçüm ve farklı ölçüm yöntemleri nedeniyle, lütfen 1-5mm sapmaya izin verin. Teşekkürler!    

 

 

232214113;

Related Product