Taşınabilir LCD voltmetre renkli ekran dijital USB şarj test cihazı tipi C adım yukarı/aşağı güç kaynağı PD şarj cihazı ampermetre aletleri.

Availability: In stock

US $16.57

Taşınabilir LCD voltmetre renkli ekran dijital USB şarj test cihazı tipi C adım yukarı/aşağı güç kaynağı PD şarj cihazı ampermetre aletleri

Product Discription

D

2. Ürün 10 ~ 20W içinde 0.6V ~ 30V içinde küçük şarj edilebilir piller her türlü şarj edebilirsiniz sabit akım fonksiyonu vardır;

Şarj adımları:

(1) yüzer şarj voltajını ve şarj edilebilir pil şarj akımını belirleyin; (lityum pilin parametresi 3.7V/2200mAh ise, yüzer şarj voltajı 4.2V; 12V şarj edilebilir pil ise, genellikle yüzer şarj voltajını yaklaşık 14V olarak ayarlayın)

(2) yüksüz koşul altında, çıkış voltajını yüzer şarj voltajına ayarlayın; (3.7V lityum pil şarj edilirse, çıkış voltajını 4.2V olarak ayarlayın)

(3) şarj akımını (sabit akım değeri) ayarlayın ve akımı doğrudan ayarlayın. Not: akımı ayarlarken, daha düşük gücü hesaplayın, güç aralığında şarj edin ve süper gücü kullanın, ürün koruma durumuna girer.

(4) şarj için pili bağlayın.

 

3. Ürün doğrudan 0.6-30V,0-15W LED lamba sürebilen sabit akım fonksiyonuna sahiptir;

 

LED lambayı sürmek için:

(1) led'i sürmek için ihtiyacınız olan çalışma akımını ve maksimum çalışma voltajını belirleyin;

(2) yüksüz koşul altında, çıkış voltajının maksimum çalışma voltajına ve LED akımına ulaşmasını sağlamak için voltaj değerini ve akım değerini ayarlayın (not: akımı ayarlarken gücü hesaplayın, güç aralığında şarj edin, aşırı güç kullanın, ürün koruma durumuna girer.)

(3) led'i bağlayın ve makineyi test edin.

Bu ürün, led'in kademesiz karartmasını ve stroboskobik olmadığını gerçekleştirmek için sabit akım değerini (0 çalışma akımı arasında) ayarlayabilir!

Arayüz ve anahtar fonksiyonların detayları

 

USB test sistemi

 

USB çıkışını açmak ve kapatmak için "ON/OFF" düğmesine kısa basın, 2 saniye boyunca "on/off" düğmesine uzun basın, ekran dönebilir, 360 ° dört yönlü dönüş.

Kısa bir tuşla sayfaları açmak için "yukarı/aşağı" tuşuna basın 。

USB ölçüm ana arayüzü:

图片1

 

Kısaca "set" tuşuna basın, "kapasite/enerji/zaman/veri grubu" i seçin ve tüm seçtikten sonra karşılık gelen mavi ters görüntülenecektir. Temizlenecek/ayarlanacak parametreleri değiştirmek için "yukarı/aşağı" tuşunu kullanın ve ardından ilgili parametreleri temizlemek/ayarlamak için kısaca "set" tuşuna basın; Seçtikten sonra, 2 saniye veya daha fazla "set" tuşuna basın ve tuşsuz işlem otomatik olarak çıkacaktır.

 

Dat0: sadece önceki aşamada Ah ve Wh değerini hatırlatmak için titreme ve bir sonraki aşamaya birikir. Mevcut Ah 0,010ah 'dan büyük olduğunda, titremeyi durdurun ve Ah ve vh'nin mevcut değerini görüntüleyin;

DAT1: önceki aşamada Ah ve Wh değeri otomatik olarak eklenecektir.

Not: açık bir aşamadır

 

 

 

236982879;

Related Product