PD hızlı şarj tetik dijital akım gerilim metre ampermetre coulometer şarj cihazı mobil güç kaynağı c tipi usb test cihazı dedektörü.

Availability: In stock

US $8.54

PD hızlı şarj tetik dijital akım gerilim metre ampermetre coulometer şarj cihazı mobil güç kaynağı c tipi usb test cihazı dedektörü

Product Discription

Bu ürünler PD3.0 uyumlu 2.0 protokolünü destekleyebilir. PD protokolünü PD şarj cihazına veya PD güç bankasına ve diğer PD ekipmanlarına göndererek, çeşitli yaşlanma testi iyi veya kötü kalite, voltaj ve akım gücünün tanımlanması için 5V/9V/12V/15V/20V hızlı şarj voltajını tetikleyebilir.

= = Talimatlar = =

PD şarj PD güç banka vb TYPE-C giriş erkek veya kadın girin. PD protokolü el sıkışma başarılı olursa, tamam ışık yanacaktır. Düğmeye tıklayarak farklı dişlilerin protokol voltajını (Eg.5V/9V/12V/15V/20V), uzun basma veya çift tıklama ile gönderebilirsiniz. PD protokolü sırayla gönderilir; Kapanma, akım voltaj değerini ve dönüş modunu ezberleyebilir ve bir dahaki sefere güç açılır, son bellek, üretimin yüksek hacimli testini ve yaşlanmasını kolaylaştırmak ve böylece üretim verimliliğini artırmak için yüklenir ve yüklenir.

Paket içeriği:

1 X PD3.0/2.0 tetik

A/A1.Tip-c girişi (USB C girişi, PD şarj cihazı veya PD güç kaynağı)

B.Tamam! Işık: bu ışık yanıyor, PD protokol yayın verilerinin başarıyla alındığını ve protokol el sıkışmasının başarılı olduğunu gösteriyor.

C.Dijital tüp ekranı, çıkış yük olmadığında, sadece voltaj görüntülenir. Çıkış yükü olduğunda, voltaj ve akım sırayla görüntülenir.

D.USB çıkışı (yüke bağlanabilir)

E.V-fonksiyon düğmesi, gerilim vites küçültme protokolü göndermek için tıklayın, çift tıklama veya uzun basın sırayla 20V-15V-12V-9V-5V PD tetik protokolü göndermek için

F.Gerilimi protokole eklemek için tıklayın, 5V-9V-12V-15V-20V PD tetik protokolünü göndermek için çift tıklayın veya uzun basın.

PD şarj cihazınıza TYPE-C giriş erkek veya dişi girin şarj hazinesi, vb. PD protokolü el sıkışma başarılı olursa, tamam ışığı yanar. Düğmeye tıklayarak farklı dişlilerin protokol voltajını, uzun basma veya çift tıklama ile gönderebilirsiniz. PD protokolü sırayla gönderilir; Kapanma, akım voltaj değerini ve dönüş modunu ezberleyebilir ve bir dahaki sefere güç açılır, son bellek, üretimin yüksek hacimli testini ve yaşlanmasını kolaylaştırmak ve böylece üretim verimliliğini artırmak için yüklenir ve yüklenir. İpucu 1: bu sefer, hızlı şarj ekipmanlarının seri üretiminde üretim hattının hızlı simülasyon testinin amacını karşılamak için kapanma hafıza fonksiyonu eklenmiştir. Yani, ölçüm modu hafızada hafızaya alınır ve bir dahaki sefere bellek verileri denir. Test süresi azaltma adımını büyük ölçüde kısaltabilen ve üretim test verimliliğini artırabilen aynı modu daha önce otomatik olarak girin İpucu 2: bu sefer özel bir voltaj hafıza fonksiyonu ekledi, yani, güç kapatıldıktan sonra manuel olarak ayarladığınız voltaj değeri, bir dahaki sefere yeniden enerji verdiğinizde, sistem daha önce depolanan protokol ve voltaj verilerini arayacak, İlgili protokolün akıllı otomatik iletimi aktif veya aynı voltaj değerinin son depolanmasında, hızlı şarj cihazı, cihaz tarafından diğer cihazlar için güç kaynağı olarak uyarılan voltaj değerini kullanabilir (tabii ki, toplam güç memnun olduğunda adaptör mükemmel bir şekilde değiştirilebilir), Böylece boşta kalan şarj ekipmanı, diğer güç kaynakları için çevre dostu bir uygulama olarak da kullanılabilir.

USB A erkek dönüşüm tip-c dişiSiyah+ PD3.0 tetikleyici

USB A erkek dönüşüm tip-c dişiSimli+ PD3.0 tetikleyici

USB A erkek dönüşüm tip-c dişiAltın+ PD3.0 tetikleyici

Şartname:

-USB dişi port çıkışı
-QC 2.0 5V/9V/12V tetik voltajı
-Manuel mod ve otomatik modu destekler
Manuel mod: Tetik gerilim anahtarı için kısa basın

Lütfen düğmeye çift tıklayın (+/-), otomatik voltaj modunu yapabilirsiniz!

Paket içeriği:

1 * QC 2.0 test kartı


Firmamızın en son gelişimi qc3.0qc2.0 hızlı şarj test cihazıdır, testi gerçek hücre olmadan çözmeyi ve yaşlanma problemini çözmeyi amaçlamaktadır. test veya yaşlanma artık hızlı şarj cihazı için zorluk yaratmıyor.

Qc2.0, 3-31V giriş voltajı ile, destek 5V,9V,12V,20V;

Çalıştırmak için 3mod var:

Manuel mod

Otomatik mod

Qc3.0 modu

Uygulama: son hızlı şarj uygula harici pil, araba şarjı, güç adaptörü, hacim üretim yaşlanma

Ürün özellikleri

PCBA adı: JUWEI-QC3.0-V02

PCBA alanı: 64*17*1.0mm

Fonksiyon açıklaması

Manuel mod: test bölmesi üretimlere bağlandığında, varsayılan çıkış voltajı 5V, çıkış voltajını değiştirmek için düğmeye basın, daha sonra % LED ışık karşılık gelir. If bu süreci unsuccessful,LED göstergeler 5V,9V,12V,20V flickered birlikte 3 kez, daha sonra geri varsayılan 5V.


Otomatik mod: test bölmesi üretimlere bağlandığında, 3s için düğmeye basın ve otomatik modda, 5V,9V,12V, LED göstergeler olarak değiştirin 20V 3 kez birlikte yanıp söner, sonra 5V yanar. Bu modu, her voltaj değişimi her 2s.


QC3.0 modu: düğmesine basın ve 3 saniye basılı tutun, QC3.0 3 kez yanıp söner, bu durumda, IC otomatik olarak en uygun güç durumu olarak yüke eşleşir, 0.2V başına bir sonraki dosyaya geçin. Bu fonksiyon üretimler gerektirir ve her ikisi de qc3.0 protokolüne sahiptir.


Özellikleri:

1.PCBA, çıkış voltajını seçmek için QCOM QC2.0-QC3.0 protokolünü tespit etmek için akıllı algılamayı kullanır;

2. Tamamen uyumlu tüm QCOM QC2.0-QC3.0 şarj ve QCOM QC2.0-QC3. Piyasada 0 harici pil;

3. Düğme aracılığıyla doğru çıkış voltajını nispeten LED göstergeler yukarı seçin;

4. Hattı düşürmeyin ve ölçüm verileri doğrudur;

5. Üretmek için kullanılır: yapımları test verilerinizi daha ikna edici hale getirmek, % 100% yüksek kaliteli ürün olduğundan emin olun.

6. Satılık kullanılan: kolaylık, hız, ışık, güzellik, cömert

7. Meslek, dikkatli, koruyucu, üretimlerin parti için otomatik test elde etmek ve elektronik yüke mükemmel bir şekilde bağlanmak.


230467754;

Related Product