150W renk 2.4 "APP DC USB tester elektronik yük pil kapasitesi monitör deşarj şarj dijital kontrol güç ölçer.

Availability: In stock

US $33.00

150W renk 2.4 "APP DC USB tester elektronik yük pil kapasitesi monitör deşarj şarj dijital kontrol güç ölçer

Product Discription

Yazılım indirme yolu

1, kullanım kılavuzu, PC yazılımı kurulum talimatı ve PC yazılımı ve Android APP indirme linki: http://www.mediafire.com/folder/m09i9bjv8703d/DL24-DL24P
2, IOS APP: indirmek için iphone APP store'da E_test arayın
3. Android uygulaması: indirmek için Google play'de e-testi arayın

Dört ana çevrimiçi uygulama ile uyumlu (Android, Apple, PC all-pass öldürmek) aynı anda dört ana deşarj modu ile uyumlu (sabit akım, sabit güç, sabit direnç ve sabit voltaj tam kapsama) Aynı zamanda hem Bluetooth kablosuz hem de kablolu bağlantı ile uyumlu yüksek güçlü ve büyük deşarj tüpü deşarj testi, yüzlerce büyük ölçekli enstrümantasyon devresi prensibini ve evrimsel çıkarımları özetliyor. Tüm önemli avantajlar tek bir ekrana entegre edilmiştir. Deşarj yaşlanma ekranı çeşitli parametreleri görüntüler. Test uygun, hızlı ve güçlü! Test çeşitlendirmesini oynayın!
Daha fazla durum için uygun iç ve dış çift sıcaklık ölçümü elde etmek için harici kablolu NTC sıcaklık probu ile!
Üç akıllı güvenlik koruması, deşarj tüpünün durumunun gerçek zamanlı izlenmesi, güvenli ve güvenilir!
Dahili akıllı sıcaklık kontrollü fan anahtarı ve sıcaklık kontrollü hız tasarımı fan gürültüsünü azaltır ve fan ömrünü uzatır!

DL24

Elektrik parametreleri
Test gerilimi: 2 ~ 200V
Çalışma akımı: 0.2 ~ 20A
DL24 deşarj gücü: voltaj * akım <150 W
DL24P deşarj gücü: voltaj * akım <180 W
(Gerçek çalışma akımı maksimum güç ile sınırlıdır, lütfen akımı enerji tasarrufu yasasına göre ayarlayın)
Dahili aşırı akım, aşırı sıcaklık, aşırı güç güvenlik koruma fonksiyonları, koruma arayüzü ortaya çıkarsa, lütfen parametre ayarına dikkat edin, maksimum ayara ayarlanmalıdır Güç, ve sonra deşarj, sen ilk yavaş ve sorunsuz ayarlamak için önceden ayarlanmış değeri başlangıç ve deşarj, maksimum güç için Boşaltma

Dört çalışma modu

1. Sabit akım çalışması (CC)
2. Sabit direnç çalışması (CR)
3. Sabit güç çalışması (CP)
4. Sabit voltaj çalışması (CV)

Koruma ayarları

1. Aşırı yük koruması
2. Aşırı akım koruması
3. Yüksek sıcaklık koruması

Cihaz arka plan ayarları (çince/İngilizce ayarları)

1. Çince ayarları
2. İngilizce ayarları

1) Apple mobil uygulaması:

Indirmek ve yüklemek için uygulama mağazasında E_test için arama yapın, ardından yazılımı açmak için Bluetooth APP simgesini tıklayın, ve sonra bağlanmak için seçim DL24-BLE girmek için yazılımın üzerindeki Bluetooth simgesine tıklayın, cep telefonu uzaktan kablosuz uzaktan kumanda ayarları ve ölçüm fonksiyonu elde edebilirsiniz, Deşarj durumu cep telefonunda herhangi bir zamanda görülebilir, çeşitli veri temizliği görülebilir, deşarjın voltaj ve akım güç eğrisi vb.

2) Android telefon uygulaması:

İlgili uygulama yazılımını veya Android uygulamasını indirmek için ana bilgisayarın arkasındaki QR kodunu tarayın: Google play'de e-testini aşağı yüke arayın. Kurulum tamamlandıktan sonra yazılımı açın ve çevrimiçi olarak başarıyla kullanmak için DL24-BLE doğrudan seçimini girmek için Bluetooth simgesine tıklayın. (Bluetooth eşleştirmeye gerek yok, yazılım Bluetooth simgesi doğrudan dl24'ü seçer.

3) bilgisayar kablolu çevrimiçi uygulama:

Ana bilgisayar açıldıktan sonra, bilgisayarın USB portunu sağlanan veri kablosuyla bağlayın ve ardından CH340 seri port sürücüsünü takın, ardından, ilgili uygulama yazılımını indirmek için ana bilgisayarın arkasındaki QR kodunu tarayın. Kurulum tamamlandıktan sonra, sadece yüklediğiniz yazılımı seçin ve seri port modelini ekleyin, elbette çevrimiçi olarak başarıyla kullanılabilir, kurulum yöntemini kullanan bu uygulama stili, Bluetooth cihazının seri port cihazı ile de uyumludur!

4) bilgisayar Bluetooth kablosuz çevrimiçi APP:

İlk önce Bluetooth cihazını bilgisayarda DL24-SPP seri port cihazına ekleyin, ardından ilgili uygulama yazılımını indirmek ve saklamak için ana bilgisayarın arkasındaki QR kodunu tarayın. Yüklemeden yazılımı açın ve yeni eklenen Bluetooth seri port modelini seçin. Çevrimiçi olarak başarıyla kullanabilirsiniz

Uygulamalar

Ürün listesi

1.DL24 / DL24P renkli ekran Bluetooth dijital kontrol eğrisi sürümü yük Tesr x1
2.DC12V 1A güç kaynağı x1
3.PC bilgisayar çevrimiçi hat x1
4. Sıcaklık probu x1
5. Kırmızı ve siyah tek hat timsah klip hattı x1
6. Abd ab adaptörü x1

DL24

Kullanım kılavuzu


227632163;

Related Product